Mobilya

İkinci El Mobilya

Tüm Mobilya İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın

Aslında mobilya gereksinimi sadece ev yaşamı için değil iş yaşamı için de geçerli olan bir durum ki burada da iki temel kategoriden söz etmek mümkün:

 • Ev için mobilyalar.
 • Ofis mobilyaları.

İkinci El Mobilya Alanlar

Ev için mobilyalar denildiğinde de temel ürün gruplarını ikinci el mobilya alanlar hepimizin çok iyi bildiği gibi şunlardır:

 1. Yatak odası takımları
 2. Oturma grupları
 3. Koltuk Takımları
 4. Çocuk odası takımları
 5. Berjer grupları
 6. Genç odası takımları
 7. Yemek odası takımları

Ayrıca takım dışında tüm mobilya gruplarında tek tek satışa sunulan objeler de mevcuttur.

 • Berjer koltuk
 • Üçlü zigon sehpa
 • Mutfak masası
 • Sandalye
 • Antre ürünleri
 • Ayakkabılık
 • Televizyon  ünitesi
 • Orta sehpa
 • Yan sehpa
 • portmanto

Tüm ikinci el mobilyalarınızı değerinden nakit ile alıyoruz bu yüzden ikinci el mobilya alanlar aramanıza son veriyoruz. Televizyon izleme koltuğu, sallanan koltuk, ev tipi salıncak, duvar rafı, baza, baza başlığı, muhtelif gereksinimler için dolaplar, puf, lambader, takı dolabı, gibi. Akla gelebilecek burada belirtilmeyen çok daha değişik mobilya çeşitleri olabilir. Ancak ikincielesyasatal.com olarak ikinci el mobilya alan yerler konusunda sizleri arayış zahmetinden kurtarıyoruz.

ikinci el mobilya eşya

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

Ofis mobilyaları grubunda ise çalışma masası, çalışma sandalyesi, misafir oturma grupları, özel dolaplar, ofis takımları, ofise özel portmantolar, kitaplık, ofis sehpası temel ürün gruplarıdır.

Yukarıda yer alan ürünlerin bazen tamamına, bazen bir kısmına gereksinim duyulabiliyor. Ama 0 ürün almak günümüz şartlarında kimi zaman ekonomik nedenlerden dolayı çok zorlayıcı olabiliyor.

Çünkü bir evi 0 mobilya ile döşemek çok ciddi bir para gerektirebiliyor ve insanların ekonomik gücü yetemeyebiliyor. Alım gücünün sınırlı olduğu durumlar olabiliyor. Ayrıca bazen de öğrenci olunması, geçici bir dönem yaşanacağı için ya da belli bir spesifik ürüne gereksinim olduğu için ikinci el eşya gereksinimi doğabiliyor.

Komple Ev ve Ofis Mobilyası Alan Yerler

Ya da kişiler üstte belirtilen mobilya grubunda yer alan ürünlerden bir veya birkaçını elden çıkarmak istiyorlar.
İşte bu nokta da ikinci el mobilya alanlar olarak her bütçeye uyan ürünler bulabilmek sitemizde mümkün olduğu gibi mobilyalarınızı değerinden nakit olarak evinizden alıyoruz. Bizim fiyatlarımızı öğrenmeden ikinci el mobilya alanlar aramayın! Eski bir çeyiz sandığından, yeni nesilde oldukça moda olan ve görsel olarak da çok güzel görünen masif bir yemek masasına kadar. Ayrıca ürünlerini satmak isteyenler için de sitemiz en ideal olan sitelerin başında.
Gerek alıcıların, gerek satıcıların tüm beklentileri düşünülerek her türlü önlemi alınarak hazırlanan, kolay ara yüzü ile hiç bilgisayar kullanmayı bilmeyene bile hitap eden son derece özgün, kolay yapısı ile dilediğiniz mobilya sitemizden kolayca ulaşabilir ve evinizde, işyerinizde keyifle yaşayabilirsiniz. Mobilya gruplarımıza bakın, farkı anlayacaksınız. Üstelik rakamlar da son derece uygun.

Ayrıca ikinci el mobilya alanlar aramanıza bir son vermek adına aşağıda bir tık ile bize ulaşabileceğiniz Whatsapp numaramızı paylaşıyoruz.

İkinci El Eşyalarımı Nasıl Satabilirim ?

Bursa’nın Bütün İlçelerinde ve Mahallelerinde Fazlalık eski eşyalarınız var ve bunlar üzerinden satarak bir kazanç elde etmek istiyorsanız siz de bizimle bu noktada temasa geçebilirsiniz. Firmamız bize ulaştığınız andan itibaren, anlaşma sağlandığı taktirde, sizi bekletmeden ödemenizi nakit yaparak eşyanızı satın alacaktır. İkinci el eşyalarınızı satmak için haydi sizde bize ulaşın lütfen.

Murat İLHAN : +90 535 718 80 94

Call Now ButtonHemen Ara